Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vtipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Somálcích apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Logické, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury a tak dále.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Vánoční ubrusy, Adventní trhy, Vánoční stromeček, Brambořík, Vykrajovátka, Píseň, Jarmark, Tapeta, Rostliny, Dia, Stromeček, Sám doma, Vánoční svíčky, Skleněné ozdoby, Vánoční prostírání, Borovice, Tichá noc, Perníčky, Santa Claus, Zdraví, Alkoholový kalendář, Vánoční trhy, Kuba, Sněhová vločka, Keramický adventní věnec, K Tisku, K Vytištění, Láska nebeská, Milka, Adventní neděle apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, weby, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, tipy, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Cindy Crawford, hyperlinky, multimédia, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Superhry a hry online zdarma

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Hlášky, motta, rčení, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, motta, rčení, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Keywords:cestování, V, Tapety do mobilu, Přehled států světa a jejich vlajek, Obázek Jóga, humor, pro děti, P, Fotogalerie Seleny Gomez, zadarmo, zajímavosti, Online vánoční webzine

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, fórky, černý humor, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, počítače, Online životopisy, biografie, Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy, webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky států USA, Obázek Zdavotní sesta, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, doporučujeme

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Fórky, fóry, černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, černý humor, vtipy, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: info, volný čas, Dopravní značky, Biografie slavných osobností, linky, H, Slovník pojmů Co je to?, Jennifer Lopez, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek USA

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, grafiku apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, dopravní prostředky, láska, muži, náboženství, osobnosti a lidé, halloween, ženy a dívky, Vánoce a Advent, auta, zelenina, rostliny, hmyz, věda, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, symboly, stavby, hudba, sport, ptáci, přístroje, nápoje atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, tablet, počítač, mobilní telefon, PC, smartphone, displej, ultrabook, monitor, notebook a pro operační systémy Android, SUSE Linux, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 7, OSX, macOS, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 2000, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu počítače z kategorií vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, noční města, Roztomilá zvířátka, letadla, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 1152x1920, 320x568, 2048x1080, 1440x960, 1024x600, 768x1024, 1600x1200, 1440x2560, 1536x864, 1152x864, 1280x800, HD 1280x720, 2048x1536, 800x1280, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: školství, Přehled souborových přípon, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Dopravní značení, Biografie, životopis Jennifer Lopez, Kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na PC zdarma ke stažení, internet, Hry pro nejmenší online, Nikki Cox, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Free computer wallpapers
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky nejen pro děti
Partnerské internetové stránky
Sexy Rie Miyazawa
Tipy na Partnerské weby
Sharon Stone
Tipy na užitečné weby
Obrázky ke stažení
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.