Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Filmy, Vykrajovátka, Sněhulák, Popelka, Vánoční pozadí, Jesličky, Štědrý večer, Vánoční prostírání, Staroměstské náměstí, Dárky, Anglicky, Kameňák, Adventní neděle, Skleněné ozdoby, Květiny, Jmelí, Monitor, PF, Nový rok, Adventní kalendář, K Tisku, Smrk, Lego, Píseň, Tichá noc, Strom, Šišky, bezlepkové cukroví, K Vytištění, Vánoční stromeček apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vtipné texty, fóry, fórky, kameňáky, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, fórky, kameňáky, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Barbie hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Farmářské hry, Logické hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, online html5 hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v tablet, počítač, notebook, mobilní telefon, PC, monitor, mobil, obrazovka počítače, displej, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 98, Microsoft Windows 8, OSX, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 7, Android, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 95. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, flóra, stromy, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, motorky, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, ptáci, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 1920x1080, 1024x600, 854x480, 1600x900, 1280x720, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 360x760, 1800x1440, 1152x1920, 1280x854, 768x1024, 1280x1024, 1080x1920, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet, Ilustrace, obrázky, Počítačové a deskové strategické válečné hry, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Vše pro zvířecí miláčky, Online hry pro děti zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, zábava, Americké federální vlajky

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, grafiku, systémové soubory apod.

Fóry, frky, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Keywords:tipy, Hry pro kluky, Nejlepší školní testy a kvízy, V, Přáníčka k svátku a jmeninám, Online testy zdarma bez registrace, webovky, zeměpis, Bosnia and Herzegovina, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, Free game online hry

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, odkazy, zadarmo, Papua New Guinea, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států a zemí světa, internetové stránky, Travel in USA, humor, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Wallpapers na plochu počítače

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Čech, Hudba, Trest smrti, Rétorika, Žijící, Filozof, Zpěvačky, Miliardáři, Válka, Upálen, Dramatik, Američan, Překladatel, Podnikatelé, Československo, New York Rangers, Poslanci, Poprava, Exilový prezident, Prezidenti, Lord, Dabérka, Hejtman, Zpěvák, Romantismus, Slovenští prezidenti, Olympijští vítězové, První republika, Normalizace, Žhavé výstřely, Prezident USA, Renesance, Křesťanství, Mim, Kancléř apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury a tak dále.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, jídlo a nápoje, ptáci, Vánoce a Advent, zelenina, hudba, sport, mapy, nápoje, hmyz, osobnosti a lidé, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, přístroje, nástroje a přístroje, halloween, muži, květiny, dopravní prostředky, stavby, ženy a dívky, rostliny atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Architekt, Vládce, Básníci, Rock ‚n‘ Roll, Angličané, Životopis, New Jersey Devils, Křesťanství, První republika, Kněz, Nežijící, Překladatel, Voják, Zlatý slavík, Český slavík, Novinář, Nobelova cena, Imitátor, Trenérka, Druhá světová válka, Boston Bruins, Orlík, Washington Capitals, Herečka, Vražedkyně, Čeští králové, Zpěvačky, Němci, Stoletá válka, Olympijský vítěz, Komunista, Zavražděn, Spisovatel, Závodník, Diplomat, Brno apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Kentucky, Georgie, Iowa, Louisiana, Texas, Colorado, Delaware, Florida, Ohio, Jižní Karolína, Connecticut, Aljaška, Utah, Tennessee, Arizona, Alabama, Maryland, Washington, Oklahoma, New Hampshire, Oregon, Minnesota, Missouri, Rhode Island, Wyoming atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, materiály, nemoce, chemie, hardware, školství, příroda, technika, účetnictví, literatura, zločin a právo, latina, bankovnictví, kultura, politika, internet, náboženství a křesťanství, jídlo, nástroje, ekonomie a ekonomika, fyzika, český jazyk, software, sport atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Tapety na plochu PC, Obrázky na plochu počítače, Tipy na výlet, info, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Athletic Bilbao, Státy a jejich prapory, Onlinovky zdarma, multimédia

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Čech, Hudba, Trest smrti, Rétorika, Žijící, Filozof, Zpěvačky, Miliardáři, Válka, Upálen, Dramatik, Američan, Překladatel, Podnikatelé, Československo, New York Rangers, Poslanci, Poprava, Exilový prezident, Prezidenti, Lord, Dabérka, Hejtman, Zpěvák, Romantismus, Slovenští prezidenti, Olympijští vítězové, První republika, Normalizace, Žhavé výstřely, Prezident USA, Renesance, Křesťanství, Mim, Kancléř apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury a tak dále.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, displej, monitor, mobil, tablet, notebook, phablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Mac, SUSE Linux, Android, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 98, Windows NT, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Linux Xubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, zvířata, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, květiny, nature - příroda, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1280x768, 1440x900, 1366x768, 375x667, 1536x2560, 375x812, 1920x1280, 412x846, 3200x1200, 1440x2560, 1600x900, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 3200x1800, 1152x768 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, hyperlinky, školství, Omalovánky k vybarvení, Přehled vlajek USA, Slovník pojmů Co je to?, Webové online hry zdarma, linky, V, odkaz, Armenia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Blahopřání nejen k narození miminka
Zajímavé webové stránky
Online obrázky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Flags of the world countries
Tipy na užitečné weby
Taylor Swift
Odkazy na užitečné webové stránky
Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.