Naše tipy, volný čas a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, internet a web, hudební audio soubory apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Informace, volný čas a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Frky, fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, vtipné texty, ftipy, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Striptease, Státní prapory, webové stránky, odkazy, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší online hry zdarma, výukové pomůcky, internetové stránky

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Internet, síť, volný čas a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:Staré hry online, školství, pro děti, F, Vymalovánky k tisku, pro dospělé, zeměpis, V, Juventus FC - italský fotbalový klub, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, zábava

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, záliby, umělci, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, herectví, herci a herečky, historie, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, národnost, podnikání a podnikatelé, politici, osobnosti, psychologie, nadpřirozené osoby, lékařství, věda, přezdívky, filozofie, politika, sport, školství atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: doporučujeme, Pozadí na PC ke stažení, URL, Vlajky měst Zlínského kraje, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Wallpapers na PC ke stažení, Cristiano Ronaldo, Staré hry online, Tapety na plochu počítače, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Logické, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Alabama, New York, Ohio, Arizona, New Hampshire, Kansas, Arkansas, Michigan, Nevada, Pensylvánie, Havaj, Texas, Aljaška, Massachusetts, Illinois, Nebraska, Wisconsin, Wyoming, Maine, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Kalifornie, Utah, Virginie, Iowa, Západní Virginie atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, Fotografie topmodelek, Free game online hry, Dopravní značky, internet, Fotografie topmodelek, Online vánoční magazín, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Logické, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Síť, volný čas a zábava

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, počítač, monitor, mobil, obrazovka počítače, displej, ultrabook, notebook a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, BlackBerry OS, Java ME, Windows 7, Linux Fedora, Lubuntu, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows Me. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, nature - příroda, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, flóra, stromy, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fraktály, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci. Stahujte v rozlišení 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 375x812, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 640x480, 1366x768, 1152x1920, 768x1024, 360x760, 1536x2560, 1280x720, 2560x1920 atd.

Motta, myšlenky, moudrosti, moudra, rčení, aforismy, bonmoty

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, moudrosti, moudra, rčení, aforismy, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: weby, zdarma, M, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Film Avatar 1,2, Obrázky vlajek měst ČR, Superhry a hry online zdarma, Online vánoční webzine, info, Vlajky států USA, R, India, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Jakarta city
Zajímavé webové stránky
Lebanon
Odkazy na užitečné webové stránky
Andrés Iniesta
Partnerské internetové stránky
Country flags
Odkazy na zajímavé weby
Greenland
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky pro malé děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.