Partnerské weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Hlášky, moudra, bonmoty, aforismy, rčení, moudrosti, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, moudra, bonmoty, aforismy, rčení, moudrosti, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lásce od různých známých osobností.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Síť, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, vlastnosti, žurnalisté a novináři, poruchy, historie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, psychologie, nadpřirozené osoby, národnost, politici, umělci, školství, politika, záliby, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, státní správa, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, osobnosti atd.

Obrázky na PC - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. doporučujeme pro počítač, mobilní telefon, phablet, PC, tablet, smartphone, notebook, ultrabook, displej, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, Windows XP, Mac, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 7, Windows 95, macOS, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí ke stažení z kategorií zvířata, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, letadla, wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, auta, noční města, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, hudební tapety, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Stahujte ve velikostech 1440x960, HD 1280x720, 1440x2560, 2560x1600, 1920x1440, 1152x1920, 1600x1200, 1280x1024, 1920x1200, 1536x864, 2048x1536, 1280x960, 1024x768, 750x1334, 1366x1024, 375x667 atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam zkratek a akronymů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tapety na plochu počítače, Přáníčko Krásné Velikonoce, Vánoční web, pro děti, zdroje informací, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Tapety na plochu počítače, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, halloween, dopravní prostředky, symboly, náboženství, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, hudba, nápoje, muži, mapy, ženy a dívky, květiny, osobnosti a lidé, sport, Vánoce a Advent, hmyz, auta, smajlíci a emotikony, rostliny, ptáci, přístroje, věda atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, náboženství a křesťanství, filozofie, český jazyk, lékařství a medicína, technika, materiály, nápoje, literatura, nástroje, stavebnictví, jídlo, účetnictví, kultura, fyzika, latina, školství, cestování, počítače, věda, internet, zkratky, ekonomie a ekonomika, bankovnictví atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:humor, multimédia, Městské a obecní prapory obcí ČR, info, Sarah Michelle Gellar, cestování, Vlajky amerických států USA, Státní vlaječky, prapory, Fotografie topmodelek, Online vánoční magazín, webovky, Nejlepší školní testy a kvízy

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Informace, volný čas a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Online biografie, životopisy osobností, Životopisy slavných osobností, Americké státy, tipy, Dopravní značky, Obrázky na PC, Thierry Daniel Henry, URL, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. lze použít v notebook, monitor, tablet, PC, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, mobil, počítač, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Android, Windows 10 Mobile, Windows 7, FreeBSD, Chrome OS, Linux Xubuntu, OSX, Linux Fedora, BlackBerry OS. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, hudební tapety, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, jídlo a nápoje, letadla, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, auta, operační systémy, Windows, budovy a stavby, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 393x786, 320x568, HD 1280x720, 412x846, 1280x854, 1600x900, 2160x3840, 1440x900, 360x760, 1800x1440, 1440x960, 2048x1536, 1280x800, 2048x1080, 1536x2560 atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, odkazy, Omalovánky, hry pro děti, internetové stránky, školství, Obrázky, kliparty, Athletic Bilbao, internet, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro dokumenty

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. lze použít v notebook, monitor, tablet, PC, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, mobil, počítač, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Android, Windows 10 Mobile, Windows 7, FreeBSD, Chrome OS, Linux Xubuntu, OSX, Linux Fedora, BlackBerry OS. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, hudební tapety, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, jídlo a nápoje, letadla, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, auta, operační systémy, Windows, budovy a stavby, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 393x786, 320x568, HD 1280x720, 412x846, 1280x854, 1600x900, 2160x3840, 1440x900, 360x760, 1800x1440, 1440x960, 2048x1536, 1280x800, 2048x1080, 1536x2560 atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, hmyz, nápoje, ženy a dívky, halloween, náboženství, věda, láska, stavby, rostliny, muži, osobnosti a lidé, ovoce, mapy, přístroje, zelenina, ptáci, auta, Vánoce a Advent, sport, dopravní prostředky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, materiály, náboženství a křesťanství, jídlo, různé, psychologie, zločin a právo, zkratky, kultura, účetnictví, latina, nástroje, internet, bankovnictví, sport, matematika, cestování, fyzika, filozofie, nemoce, věda, politika, stavebnictví, lékařství a medicína atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Super online flash hry, kuriozity, Omalovánky pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, zadarmo, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Freeware, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Jessica Simpson
Odkazy na partnerské weby
Co je to Romulus Remus?
Doporučené odkazy
Omalovánky v USA a jejich použití
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vytištění pro děti
Tipy na užitečné weby
Sexy Alyssa Milano
Zajímavé webové stránky
European Union

Děkujeme vám za vaši návštěvu.