Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Sportovní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, linky, Kliparty zdarma, info, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, Dopravní značení, weby, multimédia, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, internet, odkazy

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, kultura, latina, software, technika, nemoce, ekonomie a ekonomika, příroda, matematika, rostliny, cestování, materiály, český jazyk, sport, nápoje, náboženství a křesťanství, věda, fyzika, stavebnictví, nástroje, účetnictví, chemie, jídlo, literatura atd.

Vtípky, frky, kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

Informace, důležité informace

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Keywords:zdroje informací, Adventní magazín, výukové pomůcky, Wallpapers na PC, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Seznam státních vlajek, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky vlajek měst ČR, Barevná malovaná vejce, Onlinovky zdarma, zdarma, Full HD tapety ke stažení

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, geocaching apod.

World wide web, internet, důležité informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: H, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam souborových přípon, Eritrea, č, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače, Zamilované sms vzkazy, Biografie známých osobností, internetové stránky, Super online hry zdarma, humor

Hlášky, moudra, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, úsloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudra, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o životě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní a podobně.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. lze použít v mobilní telefon, počítač, displej, tablet, ultrabook, phablet, mobil, notebook, monitor, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows Server 2012, macOS, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, armáda, válka, zbraně, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 1600x2560, 750x1334, 1920x1280, 2048x1536, 1200x1920, 1152x1920, 2560x1920, 1366x768, 1280x854, 4800x1200, 1280x800, 412x846, 1024x768, 1920x1080, 1536x2560 atd.

Internet, síť, důležité informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro phablet, mobil, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, displej, ultrabook, monitor, tablet a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Mac, Android, Windows Me, Windows XP, Windows 10, Windows 95, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, voda a bubliny, psi a štěňátka, budovy a stavby, noční města, adventní a vánoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 1152x768, 1152x864, 1536x2048, 800x1280, 2560x1440, 1440x960, 1920x1280, 360x720, 1152x1920, 320x568, 1280x1024, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1680x1050, 2560x2048 atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, Nejhranější hry online, zeměpis, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, Prapory regionů a království, V, V, Obrázek sovětské vajíčko, hyperlinky, Nejlepší online hry zdarma, Super online kvízy

Hlášky, moudra, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, úsloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudra, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o životě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Vánoční online hry, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní a podobně.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. lze použít v mobilní telefon, počítač, displej, tablet, ultrabook, phablet, mobil, notebook, monitor, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows Server 2012, macOS, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, armáda, válka, zbraně, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 1600x2560, 750x1334, 1920x1280, 2048x1536, 1200x1920, 1152x1920, 2560x1920, 1366x768, 1280x854, 4800x1200, 1280x800, 412x846, 1024x768, 1920x1080, 1536x2560 atd.

Náš tip, důležité informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, psychologie, zkratky, stavebnictví, internet, nemoce, hardware, software, nástroje, počítače, věda, kultura, sport, jídlo, příroda, matematika, fyzika, nápoje, zločin a právo, rostliny, bankovnictví, lékařství a medicína, filozofie, latina atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Free game online hry, tipy, webovky, Ilustrační obrázky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vánoční web, pro dospělé, Velikonoční motiv, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Pár slov o Velikonocích
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Linky na partnerské weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Doporučené odkazy
Vlajky, flags
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Co je to Zelený čtvrtek?
Naše tipy na zajímavé stránky
Srandovní velikonoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.