Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, materiály, český jazyk, nemoce, literatura, příroda, bankovnictví, sport, matematika, jídlo, kultura, nápoje, chemie, účetnictví, rostliny, internet, software, hardware, stavebnictví, psychologie, ekonomie a ekonomika, školství, fyzika, cestování atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít následující typy souborů: konfigurační soubory, grafiku, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, info, FC Bayern Munich, Obrázky, kliparty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam souborových přípon, Grunge rock music, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, měny, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Logické hry, Střílečky, Bojové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Keywords:zábava, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, Fotografie topmodelek, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, doporučujeme, multimédia, Tapety na plochu zdarma, zadarmo, humor, Vlajky států USA

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Minnesota, Severní Karolína, Iowa, Texas, Ohio, New Hampshire, Kalifornie, Pensylvánie, Wyoming, Massachusetts, Illinois, Missouri, Nové Mexiko, Florida, Jižní Karolína, Colorado, Jižní Dakota, Aljaška, Mississippi, Wisconsin, Washington, Alabama, Connecticut, Georgie, Maine atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: odkaz, Free game online hry, Online testy a kvízy zdarma, Hazard a gambling, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, zeměpis, Saint Lucia, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Super online hry zdarma, Tapety na plochu počítače

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak exportovat, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ženách, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O důchodcích apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v PC, mobil, notebook, monitor, počítač, smartphone, displej, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Windows XP, SUSE Linux, OSX, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows 95, Windows 2000, Windows 7, Apple iOS (iPhone), macOS. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, fantasy, motorky, květiny, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, hmyz a pavouci, Formule 1, nature - příroda. Stahujte v rozlišení 4800x1200, 2048x1536, 2048x1080, 2560x1600, 1440x900, 412x846, 768x1024, 1920x1200, 1366x768, 1680x1050, 393x786, 800x600, 1080x1800, 1600x900, 1080x1920, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, B, Desktop computer wallpapers, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Abstraktní obrázky na plochu, Dopravní značky, K, F

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak exportovat, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, ptáci, halloween, Vánoce a Advent, ovoce, rostliny, muži, hmyz, zvířata, dopravní prostředky, nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, věda, láska, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ženy a dívky, květiny, auta, symboly, přístroje atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Julia Stiles, PC pozadí pro Windows, Hry pro kluky, ú, weby, Prapory českých měst, Nejhranější online hry zdarma, Liberecký kraj, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Zamilované sms vzkazy
Odkazy na partnerské weby
Blahopřání k MDŽ
Zajímavé webové stránky
Vlajky měst Zlínského kraje
Tipy na užitečné weby
Arsenal FC
Doporučené odkazy
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Odkazy na zajímavé weby
Cestování do USA

Děkujeme vám za vaši návštěvu.